Bacolod Miestas į Manila Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bacolod City Manila keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bacolod City į Manilą. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bacolod Miestas į Manila maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Bacolod City Manila keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bacolod Miestas į Manilą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bacolod City

Bacolod City, žinomas kaip "City of Smiles", yra sostinė iš Negros Occidental provincijoje Filipinuose. Bacolod Miestas yra žinomas dėl kelių dalykų, įskaitant saldžių desertų, gero maisto ir jo MassKara festivalis, kuriame galima palyginti su Užgavėnių dėl savo ryškiomis spalvomis, šokių ir muzikos.

Apie Manila

Manila yra Filipinuose, jo modernių dangoraižių ir ispanų kolonijinės architektūros išdėstymo ant kranto dėl Luzon salos mišinio sostinė. Old Manila centras yra sienelėmis miestas, Intramuros. Lankytinos įžymybių Fort Santjagas A aukštų citadelė ir buvęs karinio kalėjimo ir 16-ojo amžiaus baroko bažnyčia San Agustín