Bacolod City keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Bacolod City su AFerry. Buities paslaugos Filipinuose yra iš Bacolod City Manila.

Bacolod Miestas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Bacolod City valdo 2Go Kelionės. Kai ieškote keltu į Bacolod City, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Bacolod City keltai su 2Go Travel yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Bacolod City bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Bacolod City keltai
  • Bacolod City keltai
  • Bacolod City keltai

Apie Bacolod City

Bacolod City, žinomas kaip "City of Smiles", yra sostinė iš Negros Occidental provincijoje Filipinuose. Bacolod Miestas yra žinomas dėl kelių dalykų, įskaitant saldžių desertų, gero maisto ir jo MassKara festivalis, kuriame galima palyginti su Užgavėnių dėl savo ryškiomis spalvomis, šokių ir muzikos.

Keltai į ir iš Bacolod City

2Go Kelionės , keltai siūlo platų paslaugų ir įrenginių. Priklausomai nuo laivo, laive rasite vakarienės zonos, parduotuvės, SPA ir salonas ir renginių salė. Nepriklausomai nuo laivo esate, jūs galite garantuoti, nuostabiais vaizdais ir sklandų kelionę.

Bacolod uostas

Bacolod Miestas uostas yra rytinėje miesto dalyje. Keltai iš Bacolod City eiti į Manila ir Cagayan De Oro.

Bacolod City uosto įrenginiai

uostas turi parduotuvių ir vietų gauti gerti ir užkąsti. Taip pat yra automobilių stovėjimo aikštelės nėra.

Kelionė į Bacolod City uostą

"Yra keletas būdų, kuriais galite patekti į uostą, priklausomai nuo to, kur esate, įvežamų iš. Taksi, autobusų ir jeepneys (spalvingas vietos autobusų. Tai pigiau, nei autobusu, bet neturi griežtą grafiką, kaip autobusų ar).

Bacolod Miestas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

2GO Travel

Bredco Port 2, Bacolod Reclamation Area, Bacolod City, Philippines