Bacolod Miestas į Cagayan De Oro Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Bacolod City Cagayan de Oro keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Bacolod City į Cagayan De Oro. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Bacolod Miestas į Cagayan de Oro maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Bacolod City Cagayan de Oro keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Bacolod Miestas į Cagayan De Oro yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Bacolod City

Bacolod City, žinomas kaip "City of Smiles", yra sostinė iš Negros Occidental provincijoje Filipinuose. Bacolod Miestas yra žinomas dėl kelių dalykų, įskaitant saldžių desertų, gero maisto ir jo MassKara festivalis, kuriame galima palyginti su Užgavėnių dėl savo ryškiomis spalvomis, šokių ir muzikos.

Apie Cagayan De Oro

Cagayan de Oro yra Šiaurinis Mindanao miestas, Filipinai ir yra žinomas kaip "City of Golden Draugystė". Į "Oro" pavadinimo yra ankstyvojo Ispanų užuomina, kai aukso kaina buvo atrastas Cagayan de Oro upės, kuri yra šiandien priimančiosios slalomas ir baidarės nuotykius. Miestas turi vibarnt atmosferą ir tvirtą kulinarijos sceną ir ten yra daug prekybos centrų apsipirkti, barų ir restoranų.