Atlas Kompass keltai

Atlas Kompass
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Atlas Kompaso keltai tarp uostų Kroatijoje ir Venecijos Italijoje. Atlasas Kompaso, taip pat žinomas kaip Adrijos linijų , siūlo šias perėjas, kaip dieną ekskursijos. Jūs galite sugauti keltu iš Kroatijos uostų Porec, Umag, Rovinj ir Pulos.

AFerry.lt visada turi pigūs kainas atlasas Kompaso keltais ir naujausius specialius pasiūlymus. Žiūrėkite žemiau atlasas Kompaso keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo atlasas Kompass keltų grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Atlas Kompass Maršrutai

      Laive su Atlas Kompass

      Atlas Kompaso veikti 2 laivai. Pirmasis yra vadinamas , princas Venecija , ir gali turėti iki 303 keleivių. Laivas yra: 3 lauko deniai ir 2 uždarų poilsio zonos su visoje oro kondicionierius. Taip pat yra baras laive ir panoraminiu vaizdu iš lauko deniuose.

      Kitas laivas vadinamas , Adrijos reaktyvinis , ir gali turėti iki 343 keleivių. Laivas yra visiškai oro kondicionieriai yra baras ir muito nemokamai apsipirkti laive.