Atlanticoline keltai

Atlanticoline
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti Aferry užsisakyti Atlanticoline keltu tarp Azorų salose nuo Portugalijos pakrantės. Aferry visada turi pigūs kainas Atlanticoline keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti Aferry užsakyti Atlanticoline Keltai į Porto Horta, Porto de S. Roque, V. Praia, Porto Velas Villa do Porto, Ponta Delgada. Žiūrėkite žemiau naujausias Atlanticoline kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Atlanticoline grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
24
Trumpiausias pervažiavimas:
Madalena - Porto Horta
25 minutes
Populiariausias maršrutas:

Atlanticoline Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

    Apie valdybos Atlanticoline keltais

    Atlanicoline pareiškė, veikianti 2005 su dviem laivo pavadinimą "Ilha Azuk" ir "Experess Santorini". 2009 metais jie taip pat pristatė greitaeigių laivų, pavadintą "Vikingas". Tai leido jiems transportuoti abiem keleiviams ir transporto priemonėms, tuo pačiu laiku ir didesniu komfortu. Dabar laivai yra pavadinti "Santorini", "Ariel" ir "Graikijos vėjas".

    , laivuose rasite maitinimo plotas, parduotuvės, kabinos ir sritys atsipalaiduoti per savo kelionę.

    video

    Atlanticoline YouTube video