Astypalea į Nisyros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    5 valandos 5 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Astipalaia į Nisyros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Astipalaia į Nisyros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Astypalea į Nisyros maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Astipalaia į Nisyros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Astypalea į Nisyros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Astipalaia

"Portaitissa" yra must-see kai vyksta į šią salą, tam nesuteptas vienuolyno su baltomis sienomis ir turkio iškilios stogų.

Taip pat galite pabandyti kai Astypalean specialybių nors įskaitant poungia, sūris pyragas su vietoje pagamintas kopanisti sūriu ir saldus graikų medaus, ir šviežiai sugautų jūros gėrybių, kaip antai omarų ir aštuonkojų. Dėl archeologijos gerbėjų, vizitas į Archeologijos muziejus Astipalaia yra būtina, taip pat Venecijos griuvėsiai, kurie yra išsibarsčiusios visame Astipalaia.

Apie Nisyros

apsuptas graikų mitologijoje, Paloi ir pats Nisyros sala yra puikus vietos senovės istorijos entuziastų. Paloi buvo pasakyta, kad bus pastatytas ant senovės miesto, susijusių su terapinių romėnų pirčių, kurie buvo ten prieš tūkstančius metų griuvėsiai. Taip pat legenda, kad saloje buvo sukurta po Poseidon, graikų dievo jūros, užtenka paminėti Titan, Polyvotis, su savo trišakiu ir, kur jėga buvo tokia stipri, matyt padalinti Koso salą į dvi; Kos ir Nisyros.

Pati sala yra idiliškas, rami ir labai Laidback, su puikia paplūdimiai, kurie yra puikus snorkeling ir burlenčių, dviejų labai populiarių sporto šakų Cycladean regione. Sostinėje Mandraki, jūs galite mėgautis draugiška nakties atmosferą, kuri pritraukia tiek daug žmonių į salą kasmet. Atrakcija yra vienintelis aktyvus ugnikalnis į Graikijos salas - krateris kurių galite vaikščioti į ir peržiūrėti garuose angos Close up!