Astypalea Koso Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    3 valandos 19 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Astipalaia Koso keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Astipalaia Koso. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Astypalea Koso maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Astipalaia Koso keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Astypalea į Kos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Astipalaia

"Portaitissa" yra must-see kai vyksta į šią salą, tam nesuteptas vienuolyno su baltomis sienomis ir turkio iškilios stogų.

Taip pat galite pabandyti kai Astypalean specialybių nors įskaitant poungia, sūris pyragas su vietoje pagamintas kopanisti sūriu ir saldus graikų medaus, ir šviežiai sugautų jūros gėrybių, kaip antai omarų ir aštuonkojų. Dėl archeologijos gerbėjų, vizitas į Archeologijos muziejus Astipalaia yra būtina, taip pat Venecijos griuvėsiai, kurie yra išsibarsčiusios visame Astipalaia.

Apie Kos

Kos keltas fortas yra įsikūręs Koso miesto, į šiaurės rytus nuo salos ir yra gyvas ir triukšmingo uosto teikti keltais į daugelį kitų Dodecanese salų. Iš čia yra reguliariai susisiekimas su žemyninės Graikijos ir kitų salų Dodecanese srityje.

Kosas yra antra didžiausia Dodekaneso salų, po Rodą ir yra galinga būti Hipokrato gimtinė. Salos sostinė, taip pat vadinamas Kos, yra populiarus kurortas visiškai su restoranų, barų ir naktinių klubų.

Kos sala žinomas dėl savo gražių kaimų ir paplūdimiai ir yra populiarus atostogų paskirties su turistų iš viso pasaulio.