Astypalea į Kastelorizo Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    14 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Astipalaia į Kastelorizo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Astipalaia į Kastelorizo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Astypalea į Kastelorizo maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Astipalaia į Kastelorizo keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Astypalea į Kastelorizo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Astipalaia

"Portaitissa" yra must-see kai vyksta į šią salą, tam nesuteptas vienuolyno su baltomis sienomis ir turkio iškilios stogų.

Taip pat galite pabandyti kai Astypalean specialybių nors įskaitant poungia, sūris pyragas su vietoje pagamintas kopanisti sūriu ir saldus graikų medaus, ir šviežiai sugautų jūros gėrybių, kaip antai omarų ir aštuonkojų. Dėl archeologijos gerbėjų, vizitas į Archeologijos muziejus Astipalaia yra būtina, taip pat Venecijos griuvėsiai, kurie yra išsibarsčiusios visame Astipalaia.

Apie Kastelorizo

sala garsėja savo nustatytus per ramus Migocący jūros siaura Beach Front namų. Pavadinimas Kastellorizo cames iš Italijos "Kastello Rosso" arba raudonos pilies. Raudona pilis yra viena iš salos garsiausių paminklų. Pavadinimas buvo duota iki Jono riterių dėl raudonas akmuo naudojamas pilies statybai.

Nėra paplūdimiai Kastelorizo sala kaip toks, tik uolų įvadai puikiai tinka nardymui ir snorkeling. Tačiau yra daug nuostabių paplūdimių dėl kai kurių nedidelių salelių netoliese. Jūs galite pereiti į ekskursijos samdant valtys laisvų nuo uosto.

Kai įspūdingų vietų ir aplink salą yra stulbinantis Mėlyna urvai, gerai išsaugotas akmens sukapojo Lycean kapas ir įvairūs maži, bet įdomių archeologinių muziejai, vaizduojančios vietinę kultūrą.

Kastelorizo apskritai siūlo nepamirštamą Graikijos saloje atostogų patirtį su gerų vietų apsistoti ir pavalgyti kartu su nuostabiais vaizdais.