Astypalea Graikijai Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Astipalaia

Astypalea yra pilnas baltai dažytų namų, nuostabios paplūdimiai ir vaisių sodų kupini mandarinų, alyvuogių ir vynuogių. Kaip ir daugelis Graikijos salų, Astypalea pilna vaizdu į vandenyną ir unikalaus kraštovaizdžio, kuri supa pagrindinius kaimų Chora ir Livadi. "THE Portaitissa" yra must-see kai vyksta į šią salą, yra nepriekaištingas vienuolyno su baltomis sienomis ir turkio iškilios stogų.

Taip pat galite pabandyti kai Astypalean specialybių, o ten taip pat poungia, sūrio pyragas su locally- padarė kopanisti sūris ir saldūs Graikų medus, o šviežiai sugautų jūros gėrybių, kaip antai omarų ir aštuonkojų. Dėl archeologijos gerbėjų, vizitas į Archeologijos muziejus Astipalaia yra būtina, taip pat Venecijos griuvėsiai, kurie yra išsibarsčiusios visame Astipalaia.

Apie Graikiją

Graikija yra populiarus turistų, kurie gali pasigirti nuostabiais paplūdimiais, vaizdingos tradicinius kaimus, svaiginimo kraštovaizdžiai ir daugybė svetainių istorinės ir archeologinės svarbos.

Apsilankykite Atėnų Akropolį, Mino rūmai Knoso į Kretą ar senovės vienuolynai Meteora. Patirkite tikrą kosmopolitišką gyvenimo Atėnuose ar Salonikuose, arba ištirti miškus ir pakrančių pasivaikščiojimo vieno iš daugelio Graikijos salų.

Yra daugiau gražių ir istorinių vietų Graikijoje, nei tai yra įmanoma, į sąrašą. Specialusis paminėjimas abejo, turėtų būti atsižvelgiama į Parthenon, didžiausia šventykla Atėnuose, kuris yra žinomas visame pasaulyje dėl savo kolonų. Įėjimas į čia, ir daugelis kitų istorinių vietų Graikijoje, yra nemokamas studentams ES universitetuose.