Astypalea keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Astypalea Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Astipalaia su AFerry. Jūs galite naudoti Astypalea imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat Graikijoje ir Kikladų. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Astipalaia Koso, Nisyros ir Rodas, o keltai atstumu nuo Dodekaneso salas plaukti į Aegiali, Naxos ir Pirėjo.

Astypalea Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Astipalaia valdo Blue Star Ferries. Kai ieškote keltu į Astipalaia, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Astypalea keltai su Blue Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Astipalaia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Astypalea keltai
  • Astypalea keltai
  • Astypalea keltai

Apie Astipalaia

Astypalea yra pilnas baltai dažytų namų, nuostabios paplūdimiai ir vaisių sodų kupini mandarinų, alyvuogių ir vynuogių. Kaip ir daugelis Graikijos salų, Astypalea pilna vaizdu į vandenyną ir unikalaus kraštovaizdžio, kuri supa pagrindinius kaimų Chora ir Livadi. "THE Portaitissa" yra must-see kai vyksta į šią salą, yra nepriekaištingas vienuolyno su baltomis sienomis ir turkio iškilios stogų.

Taip pat galite pabandyti kai Astypalean specialybių, o ten taip pat poungia, sūrio pyragas su locally- padarė kopanisti sūris ir saldūs Graikų medus, o šviežiai sugautų jūros gėrybių, kaip antai omarų ir aštuonkojų. Dėl archeologijos gerbėjų, vizitas į Archeologijos muziejus Astipalaia yra būtina, taip pat Venecijos griuvėsiai, kurie yra išsibarsčiusios visame Astipalaia.

Keltai į ir iš Astipalaia

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Kelionė į Astipalaia

Nors yra keliai Astipalaia, daugelis iš jų yra tik purvo keliai ir negali būti gana pavojinga. Dėl šios priežasties ir dėl mažo dydžio sala, ji gali būti lengviau nei ciklą arba vaikščioti į uostą, iš kur esate saloje.

Yra autobusas paslauga Astipalaia, vyksta iš Astypalea Chora visiems kitiems kaimų Astipalaia, tačiau ši paslauga yra labai ribotas.

Astypalea Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Astypalea Port, Astypalea, Dodecanese Islands, Greece

Blue Star Ferries

Astypalea Port, Astypalea, Dodecanese Islands, Greece