Arrecife į Santa Cruz de Tenerife Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    12 valandos
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    8 valandos 40 minutes
    Gauti kainą

gauti geriausią kainą už savo Arrecife į Santa Cruz de Tenerife keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Arrecife į Santa Cruz de Tenerife. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Arrecife į Santa Cruz de Tenerife maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Arrecife į Santa Cruz de Tenerife keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Arrecife Santa Cruz de Tenerife yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Arrecife

Šis gražus paplūdimys centro Arrecife (kapitalo salos nuo vidurio 19-ojo amžiaus) buvo suteikta mėlyną vėliavą Europos Sąjungoje.

Nuo puikūs San Gines marių, kuri priglaudžia mažų pakrančių žvejybos laivus galite sekti pakrantėje El Reducto kuris gali pasigirti modernią pajūrio promenada, kuri veda į "El Cable Beach. Bauda auksinis smėlis ir Placid vandenys sukurti vaizdingą nustatymą.

Apie Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife yra pagrindinis miestas Tenerife ir kartu su Las Palmas de Gran Canaria, yra sostinė autonominės Kanarų salų. Santa Cruz de Tenerife miestas daug lankytojas mėgautis, muziejų, tokių kaip Gamtos istorijos muziejus gražių paplūdimių, pavyzdžiui, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife, taip pat gauna naudos iš komercinės vietovėse, kuriose yra platus prekybos įrenginių, ir naktiniu gyvenimu restoranų, barų ir naktinių klubų. Kasmet miestas yra priimančiosios salos populiarus Karnavalas.

Santa Cruz de Tenerife yra pamiršta Macizo de Anaga kalnų, kurie eina per Tenerifės šiaurėje; Šis apsvaiginimo mišinys pakrantės ir kalnuotas reljefas traukia turistus metai po metų, kad šioje gražioje saloje.