Arrecife į Santa Cruz de la Palma Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kaip geriausią kainą už savo Arrecife į Santa Cruz de la Palma kelto

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Arrecife į Santa Cruz de la Palma , Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Arrecife į Santa Cruz de la Palma maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Arrecife į Santa Cruz de la Palma keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Arrecife į Santa Cruz de la Palma yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Arrecife

Šis gražus paplūdimys centro Arrecife (kapitalo salos nuo vidurio 19-ojo amžiaus) buvo suteikta mėlyną vėliavą Europos Sąjungoje.

Nuo puikūs San Gines marių, kuri priglaudžia mažų pakrančių žvejybos laivus galite sekti pakrantėje El Reducto kuris gali pasigirti modernią pajūrio promenada, kuri veda į "El Cable Beach. Bauda auksinis smėlis ir Placid vandenys sukurti vaizdingą nustatymą.

Apie Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de la Palma yra Canary Island La Palma kapitalo ir gyvena apie 18.000 gyventojų. Miestas buvo įkurtas 1493 ir šiandien yra užimtas ir populiarus turizmo paskirties. Santa Cruz de la Palma su jam būdingu smarkiai palenkta slėnių, turi gyvą atmosferą. Už Santa Cruz de la Palma mieste, yra galingas ugnikalnio krateris.

Santa Cruz de la Palma yra gyvas miestas su klasikinio žavesio, ir yra daug pastatų kultūrinės ir istorinės reikšmės, pavyzdžiui, El Salvador bažnyčios ir Rotušės. Pagrindinis miesto aikštė, Plaza de España yra daug smulkių pavyzdžių renesanso architektūros ir apsvaiginimo Iglesia del Salvador (bažnyčia gelbėtojas).

Yra daug pamatyti ir nuveikti Santa Cruz de la Palma, iš apsilankymą Karinio jūrų laivyno muziejus ir 17 a Santa Katalinos fortas, vaikščioti aplink Barranco de las Nieves tarpeklį. Jei lankotės rugpjūčio pradžioje jums gali būti laimė sugauti garsus Fiesta de Nuestra Señora de las Nieves, šventės dieną Dievo Motinos Snieginės.

La Palma ir naudos iš šiltą ir saulėtą klimatą, o sudaro gražių paplūdimių ir nuostabiu kraštovaizdžiu, nuo kalnuotas reljefas, kad derlingos slėnių.