Arrecife keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Arrecife Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Arrecife su AFerry. Keltai į Arrecife, Lanzarote, yra iš Ispanijos, Tenerifės ir Kanarų salose. Jūs galite imtis keltu į Arrecife iš Cadiz, Huelva, Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife.

Arrecife Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Arrecife yra valdomas NAVIERA Armas ir neįpareigojo. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Arrecife, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Arrecife, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Playa Blanca, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Arrecife keltai su NAVIERA Armas ir neįpareigojo yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Arrecife bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Arrecife keltai
  • Arrecife keltai
  • Arrecife keltai

Apie Arrecife

Arrecife yra uostamiestis Lanzarote vienas iš Ispanijos Kanarų salose pilna kultūrą ir istoriją. Arrecife salos sostinės yra gražus paplūdimys, Playa del Reducto kuri buvo suteikta mėlyną vėliavą Europos Sąjungoje.

Nuo puikūs San Gines marių, kuri priglaudžia mažų pakrančių žvejybos laivus galite sekti pakrantėje El Reducto kuris gali pasigirti modernią pajūrio promenada, kuri veda į "El Cable Beach. Bauda Golden Sands ir Placid vandenys sukurti vaizdingą nustatymą. Arrecife siūlo puikų būdą, kaip gauti keltu iš Lanzarotės į kitas Kanarų salas ir žemyninę Ispaniją.

Keltai į ir iš Arrecife

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Naviera Armas " turi modernią laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Arrecife Port

Arrecife Keltų uostas yra natūralus uostas apsaugotas salelių ir rifų, esančių Kanarų salos barjerą, atsižvelgiant į Lanzarote saloje rytus. Arrecife yra sostinė. Nuo Arrecife uosto galite gauti reisai į žemyninę Ispaniją, kurie gali būti užsakytas lengvai internetu AFerry

Arrecife uosto įrenginiai

Arrecife uostas turi keletą restoranų ir keletas pagrindinių neapmokestinamas prekybos įranga. Norėdami gauti geriausius įrenginius, tačiau sustoti į patį Arrecife mieste.

Kelionė į Arrecife

Arrecife keltų uosto įsikūręs vos už sostinės, todėl sekite kelio ženklus ar švelniai gyvatė turistų srautą, einantį iš naujausios kruizinio lainerio dokas uoste .

Arrecife Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Naviera Armas

Avenue de Los Mármoles, Arrecife, 35500, Lanzarote, Canary Islands (Lanzarote)

Trasmediterranea

José Antonio, 90, C.P. 35500, Canary Islands (Lanzarote)