Arran keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

"Arran, taip pat žinomas kaip Arran sala, turi dvi uostus, Brodick (rytinėje pakrantėje) ir Lochranza (apie North Shore). Iš Lochranza uostas jungia Arran į Tarbert Loche FYNE ant kyšulio pusiasalyje. Iš Brodick uosto, kita vertus, jungia Arran į Ardrossan Šiaurės Ayrshire, Škotijos žemyninės dalies. Ardrossan yra gerai prijungtas keliais į Glazgo ir Edinburgo. Keltas kelionė iš Ardrossan trunka 55 minučių ir iš Lochranza, kelionė vos 30 minučių.

Per vasaros mėnesius, taip pat galite keliauti iš Campbeltown į Brodick ir iš Claonaig į Lochranza. Claonaig tarnyba nereikalauja išankstinio užsakymą.

Jūs galite užsisakyti keltų iš Arran paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • Arran keltai
  • Arran keltai
  • Arran keltai

Keltai į ir iš Arran

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Brodickas uosto įrenginiai

Brodickas yra pilotuojamą uosto. Tai dirba nuo 7:30 kiekvieną dieną, išskyrus sekmadieniais, kai jis atsidaro 9:30. Jis užsidaro 7:30 pm kasdien, išskyrus penktadienio vasarą, kai ji dirba iki 9:40 val.

Yra trumpas pasakyti automobilių stovėjimo aikštelė skersai kelio nuo keltų terminalo ir ilgo buvimo automobilių 150 metrų nuo terminalo.

Jei keliaujate automobiliu, patikrinkite, ar bent 30 minučių prieš jūsų Išvykimo.

Yra taksi priešais terminalo pastato ir vietos autobusu taip pat veikia. Jei keliauja autobusu, prašome padaryti savo kelią ten po išlaipinimo kaip uosto teritorija gali būti užimtas.

Kitos paslaugos tualetai, laukimo zonoje ir kūdikio keičiasi plotas.


Lochranza uosto įrenginiai

"yra automobilių stovėjimo aikštelė 200 metrų nuo uosto teikiamos vietos valdžios institucija. Nėra taksi arba netoliese geležinkelio stoties. Artimiausia autobusų stotelė yra dešimt metrų. Kursuoja autobusai į Brodick ir Blackwaterfoot. gali būti reikalaujama, keleiviai laukti, nes nėra jungiamuosius paslaugas į ir iš uosto.

Kiti patogumai tualetai skersai kelio ir laukimo zonoje.


Apie Arran

"Arran yra populiarios vasarą, nes jis turi viską , Tai kaip Škotijos tautos miniatiūrines vienoje saloje. Jei jums patinka lauke, sala turi kalnus, miškus, paplūdimiai ir slėnius. Jūs galite ciklą aplink visą salą per dieną. Ir jei jūs išgalvotas patikima žygis, pabandykite ožkos Fell - didžiausias kalnas saloje, kuri matote iš kelto. Ėjimo į viršų yra gerai verta. Jūs būsite apdovanoti su kai įspūdingais vaizdais.

Mėgėjams maistu ir gėrimais, sala yra rojus. Išbandykite vietos viskio ir sūrio už laukinių Škotijoje skonį. Jūs rasite daug mažų ir žavinga baruose ir tavernose saloje.

Kaip jums ištirti salą, jūs privalo susidurti su vietos laukinės gamtos. Jūs rasite ruonių kolonijas, ūdros, ereliai, besišildančius rykliai, jūrų kiaulės ir daugiau nei 100 rūšių paukščių. Taigi, tai pat verta Žiūronai su jumis -. Ir, žinoma, jūsų fotoaparatas

Istorija mėgėjai įvairaus amžiaus patiks tyrinėti Brodick pilis ir tai pagrindus, kurie dabar gražus parkas. Pilis siūlo 800 metų istoriją, Pasakų kolekcija vertingų artefaktų ir kvapą gniaužiantį nuomonėmis per Brodick Bay visą kelią iki Ayrshire pakrantės.

Su tiek daug pamatyti ir nuveikti šioje saloje, kodėl nėra užsisakyti keltu į Arran paprastai ir saugiai AFerry. šiandien?