Armadale keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Armadale, buvęs kasybos miestas yra įsikūręs ant Isle of Skye, į West Lothian rajone Škotijoje. Isle of Skye siūlo įspūdingas vaizdas visame ir pirmasis žvilgsnis iš kurių gali būti sugauti, o ant kelto į Armadale. Armadale yra galines duris į Isle of Skye. Jis guli ant mažo gulėti Sleat pusiasalio ir Cuillin kalnai baisus atsilieka pasiūlyti vaizdu.

Jūs galite mėgautis nuostabų Armadale paplūdimys žemomis potvynių arba tiesiog vairuoti palei pakrantės keliai patirti laukinės gamtos grožį supa storos miškų ir žaliųjų laukų. Vairavimas ir toliau galite aplankyti Ardvasar kaimą ir Sleat AIRD, žinomas labiausiai įspūdingas vaizdas Škotijoje.

Specialūs pasiūlymai

  • Armadale keltai
  • Armadale keltai
  • Armadale keltai

Apie Armadale

"Dauguma gyventojų Armadale sukoncentruota aplink keltų terminalo, kur galima rasti įvairios parduotuvės, jachtų centrų, iš kurių galite išsinuomoti jachtas ir dieną, ir imtis kelionę aplink įvairių salų. Armadale taip pat garsėja keramikos ir jūs galite nusipirkti šias save nuo suvenyrų parduotuvės šalia keltų terminalo. Apsilankymas klano Donaldas Lankytojų centras yra taip pat verta, kur Jūs galite ieškoti 40 akrų sodai, iš salų istorinių eksponatų muziejus, suvenyrų parduotuvė ir restoranas taip pat.

Armadale Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas