Ardrossan keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Ardrossan yra mažas miestelis ant Ayrshire pakrantės Vakarų Škotijos. Nors mažame miestelyje, Ardrossan yra gerai prijungtas kelių, geležinkelių ir keltų tinklo, nes jo vietą Ayrshire pakrantės ir šalia pagrindinio greitkelio tinklo A737.

  • Ardrossan keltai
  • Ardrossan keltai
  • Ardrossan keltai

Apie Ardrossan

Be gražių paplūdimių ir laukinių pakrančių srityse, Ardrossan taip pat turi keletą nemažų struktūras, tokias kaip Barony Šv Jono bažnyčia, St Peter-in-Chains katalikų bažnyčios pastatyta Švedijos stiliaus. Didinga didelių vilų pažintys nuo 19 amžiaus sustatyta į pusmėnulio su vaizdu į paplūdimį, taip pat gražus reginys.

Ardrossan taip pat yra puikūs gamtos grožio vieta su baisus viršūnių of Arran, Isle of Isle jura ir arklys Meno fone. Holm želdinių plotas tarp Ardrossan ir Saltcoats yra populiarus plotas lankytojams, kurie mėgsta vaikščioti.

Ardrossan Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Ardrossan, KA22 8ED, Scotland