Arbatax Italija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Arbatax

nedidelis žvejų kaimelis Arbatax įsikūręs Tirėnų jūra Ogliastra Provence Sardinija, 5km į vakarus nuo artimiausio miesto, Tortoli, ir namuose į nedidelį, bet užimtas uosto. Arbatax yra teritorija turtinga žalia Viduržemio šveitimas ir jiems būdingos raudonos uolienos ir masių Porphyritic granito.

Arbatax yra stulbinantis vieta būti pavasarį, kai jūs galite pamatyti spalvų sprogimas su kontrasto iš nearti ir rifas, balto smėlio paplūdimiai ir Skaidriuose vandenyse uolų. Natūralus rėmelis šią panoramą yra aplinkiniai kalnai, aukščiausias saloje.

Trenino Kyšulys yra žinomas turistinis traukinys, kuris nukelia jus iki kalnų teritorijas. Nuo šviesos namuose, kuris sėdi virš kaime galima pamatyti kvapą gniaužiantį vaizdą gyvenvietėje. Visi šie graži aplinka ir veiklos pasirinkimas padaryti Arbatax itin patogią pajūrio kurorte poilsiautojams.

Apie Italiją

Italija pasigirti populiariausių vietų turtus ir turi kažką kiekvienam patiks.

Take romantišką gondola ride Venecija, pamatyti senovės Koliziejus Romoje, apsilankykite Pizos bokštas, grožėtis daug šedevrų Uffizi galerijoje Florencijoje arba tiesiog atsipalaiduoti vienas iš daugelio gražių paplūdimių, galima rasti palei Italijos mylių nuo apsvaiginimo pakrantės.

Florencija yra dažnai pamiršta turistų. Tačiau tai taip pat verta aplankyti.

miestas buvo Italijos Renesanso gimtinė ir ji vis dar rodo į miesto architektūrą. Yra daug puikių meno galerijos iš žinomų menininkų - įskaitant Galleria degli Uffizi, kur galima pamatyti Boticelli anketa `Veneros gimimas".

Nuotraukų galerijos patys dažnai meno kūrinių, kurių sienų ir lubų išpuoštuose su įvairiais ryškiaspalviai freskomis.