Arbatax keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Arbatax Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Arbatax su AFerry. Keltai į Arbatax, Sardinijoje, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Arbatax iš Civitavecchia ir Genuja.

Arbatax Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Arbatax valdo Tirrenia di Navigazione. Kai ieškote keltu į Arbatax, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Cagliari, Golfo Aranci ir Olbija, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Arbatax keltai su Tirrenia di Navigazione yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Arbatax bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Arbatax keltai
  • Arbatax keltai
  • Arbatax keltai

Apie Arbatax

nedidelis žvejų kaimelis Arbatax įsikūręs Tirėnų jūra Ogliastra Provence Sardinija, 5km į vakarus nuo artimiausio miesto, Tortoli, ir namuose į nedidelį, bet užimtas uosto. Arbatax yra teritorija turtinga žalia Viduržemio šveitimas ir jiems būdingos raudonos uolienos ir masių Porphyritic granito.

Arbatax yra stulbinantis vieta būti pavasarį, kai jūs galite pamatyti spalvų sprogimas su kontrasto iš nearti ir rifas, balto smėlio paplūdimiai ir Skaidriuose vandenyse uolų. Natūralus rėmelis šią panoramą yra aplinkiniai kalnai, aukščiausias saloje.

Trenino Kyšulys yra žinomas turistinis traukinys, kuris nukelia jus iki kalnų teritorijas. Nuo šviesos namuose, kuris sėdi virš kaime galima pamatyti kvapą gniaužiantį vaizdą gyvenvietėje. Visi šie graži aplinka ir veiklos pasirinkimas padaryti Arbatax itin patogią pajūrio kurorte poilsiautojams.

Keltai į ir iš Arbatax

Visi "Tirrenia Keltai" teikia fantastišką spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Kai kurie iš jų yra prabangūs holai, centrinis plotas su panoraminiu vaizdu, baras salėje, savitarnos ir a la carte restoranai, prekybos ir pramogų srityse. Taip pat yra erdvus kabinos įrengti pagal aukščiausius standartus.

Arbatax Port

"Arbatax keltų uosto prisijungia prie žemyninės Italijos per keltų uostuose Civitavecchia, Genuja, Fiumicino, Olbia ir Kaljaris. Reguliariai plaukimo ir mažomis kainomis, AFerry siūlo geriausią vietą užsisakyti kelto bilietą.

Arbatax uosto įrenginiai

"Arbatax yra nedidelis uostas su gana keletą objektų. Tačiau Arbatax mieste yra tik penkios minutės pėsčiomis, kur galima rasti restoranų ir parduotuvių.

Kelionė į Arbatax

Galite lengvai gauti Tortoli, kitą didžiausių miesto į Arbatax, ant SS.131 greitkelio. Po to, uostas yra aiškiai pažymėtos.

Arbatax Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tirrenia di Navigazione

Piazzale Scogli Rossi, I 08041 Arbatax, Sardinia