Arbatax į Civitavecchia Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    10 valandos 31 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Arbatax į Civitavecchia keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Arbatax į Civitavecchia. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Arbatax į Civitavecchia maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Arbatax į Civitavecchia keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Arbatax į Civitavecchia yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Arbatax

nedidelis žvejų kaimelis Arbatax įsikūręs Tirėnų jūra Ogliastra Provence Sardinija, 5km į vakarus nuo artimiausio miesto, Tortoli, ir namuose į nedidelį, bet užimtas uosto. Arbatax yra teritorija turtinga žalia Viduržemio šveitimas ir jiems būdingos raudonos uolienos ir masių Porphyritic granito.

Arbatax yra stulbinantis vieta būti pavasarį, kai jūs galite pamatyti spalvų sprogimas su iš nearti ir rifas, balto smėlio paplūdimiai ir Skaidriuose vandenyse uolų kontrastas. Natūralus rėmelis šią panoramą yra aplinkiniai kalnai, aukščiausias saloje.

Trenino Kyšulys yra žinomas turistinis traukinys, kuris nukelia jus iki kalnų teritorijas. Nuo šviesos namuose, kuris sėdi virš kaime galima pamatyti kvapą gniaužiantį vaizdą gyvenvietėje. Visi šie graži aplinka ir veiklos pasirinkimas padaryti Arbatax itin patogią pajūrio kurorte poilsiautojams.

Apie Civitavecchia

"Civitavecchia keltų terminalas turi prieigą prie svarbiausių nacionalinių ir Europos kelių ir geležinkelių tinklais.

Civitavecchia (tai reiškia "senovinis miestas") paėmė dviejų pasaulinių karų smūgis, nes jos strateginę svarbą, kaip Romos uosto ir į laiku dauguma miesto archeologinių lobių ir senų pastatų buvo sunaikinti.

Bet, kai iš įdomių vietų, kad vis dar yra 16 a fortas Mikelandželas ir Piazza Leandra kartu su kai kurių įdomių Hot Spring vonių iš romėnų laikų.