Aquabus keltai

Aquabus keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Aquabus buvo įkurta 1985 metais teikti transporto tarp Balearų salų Ibiza ir Formentera. Jūs galite naudoti AFerry palyginti ir užsakyti Aquabus keltais.

Žiūrėkite žemiau naujausius tvarkaraščius ir geriausiomis kainomis klientams rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Formentera - Ibiza
40 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Aquabus keltai Maršrutai

  Laive su Aquabus keltai

  Iš Aquabus laivų dydis leidžia juos plaukti arti kranto, suteikiant keleiviams puikus vaizdas į Ibiza ir Formentera pakrantes nuo viršutinio denio, ten, kur yra daug sėdėjimo.

  Aquabus didžiuojasi teikiant atsipalaidavęs šeimos atmosferą laive, ant buriavimo, kad trunka tik 40 minučių, todėl kelionė puikus pasirinkimas žmonėms, keliaujantiems su vaikais.


  Apie Aquabus keltai

  Aquabus buvo įkurta Ibiza 1985, pateikti šeimos draugiškas, pigus paslaugas į netoliese saloje Formentera, nepakenkiant paslaugų kokybei ,


  Ar naudojate Ibiza Formentera keltu, arba Formentera Ibiza maršrutą, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę su Aquabus saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.