Aomoris į Hakodate Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Aomoris į Hakodate keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Aomori į Hakodate. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Aomoris į Hakodate maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Aomori į Hakodate keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Aomoris į Hakodate yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Aomoris

Pagrindinės vertybės Aomoris yra griuvėsiai, muziejų ir kalnus. Į Hakkoda kalnai yra fantastinis kelionėse įjungtas, su karštomis kurortus kaip Sukayu furo. Aomoris labai didžiuojamės Žiemos sportas miestas, ir buvo žinoma, kad palaikykite keletą tarptautinių garbanoti renginius. Vietos garbanoti komanda iš Aomori buvo pasirinktas atstovauti Japoniją 2010 žiemos olimpinės žaidynės Vankuveryje, Kanadoje.

Apie Hakodate

Įspūdingi scenos laukia ne iš Mt. viršų Hakodate, ypač naktį, kai visas miestas užsidega. Jūs galite vairuoti iki vasaros mėnesiais kalną (pabaiga balandžio-lapkričio).

Jei norite išbandyti kai vietiniu jūros gėrybės, ryte rinka yra vieta būti. Įlankoje yra šiukšlinas su aukštos kokybės masyvo, vietoje pagautas jūros gėrybių.