Anaba keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Anaba Keltų uostas yra prie upės Seybouse burną, šiaurės rytų Alžyre ribojasi Tunise. Anaba Keltų uostas visada buvo pagrindinis prekybos uostas Alžyrui eksportuojančių mineralų. Keltai iš Anaba eiti į Marselio Prancūzijoje ir yra valdoma SNCM ir Algerie keltai.

  • Anaba keltai
  • Anaba keltai
  • Anaba keltai

Keltai į ir iš Anaba

Algerie keltai " a>, rasite valgomasis su pirmos ir antros klasės paslaugomis, patogus holai, neapmuitinamų parduotuvių, barų ir gultais, taip pat televizijos ir vakare pramogų.

SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė veikianti nuo Korsikos pietų Prancūzijos žemyninėje dalyje ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį.

Apie Anaba

svarbiausių kelių ir geležinkelių jungčių Alžyras ir kitų šiaurės rytų miestų Anaba vis dar užimtas vandens pagrindu prekybos ir komercijos centras.

Anaba Keltų uostas įsikūręs ant natūralaus uosto ir yra błogosławiony su fantastinis Viduržemio jūros pakrantės. Gražus Viduržemio jūros paplūdimiai siūlome spalvingą naktinį gyvenimą. Kartu su įvairių Beachside klubų ir restoranų, taip pat šeimos orientuoti pramogų parkas, kur abu vaikai ir tėvai gali turėti daug laiko.

Anaba anketa vietą posėdyje taško kalnuose su jūra siūlo galimybių spektrą gamtos mėgėjams pasigrožėti vietinių rūšių įvairovė, kartu su paukščių stebėjimo, už daugiau entuziazmo daug, fantastinis peizažas siūlo puikią žygiai reljefą.

Taip pat yra daug svetainių, per miestą verta mokėti vizitą, kaip antai Sen Augustinas hipopotamas, 12 amžiuje Osmanų architektūros senoje Anaba su siauromis alėjomis ir senovės architektūros bažnyčios.

Jūs galite užsisakyti Keltai į Anaba iš Marselio Prancūzijoje su operatoriumi SNCM keltais. Užsakyti Anaba Keltai į Prancūziją tiesiog ir saugiai internete su AFerry.

Anaba Port

Anaba Keltų uostas yra prie upės Seybouse burną, šiaurės rytų Alžyre ribojasi Tunise. Anaba Keltų uostas visada buvo pagrindinis prekybos uostas Alžyrui eksportuojančių mineralų. Šiandien galite sugauti keltu iš Anaba į Prancūziją ar Ispaniją. Visi Anaba keltai galima užsisakyti lengvai ir pigiai internete su AFerry

Anaba uosto įrenginiai

Anaba siūlo gyvenamąsias patalpas nuo biudžeto prabangūs viešbučiai asortimentą. Lankytojai taip pat gali mėgautis įvairių naktį sporto renginius ir spektaklius vasaros sezono metu.

Kelionė į Anaba

Anaba Keltų uostas gali būti lengvai įsikūrusi nuo miesto centro.

Anaba Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Algerie Ferries

Quay 2, Mole Cigogne, Quai Nord, Annaba,, 1232 - 23000, Algeria