ANES keltai

ANES keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

ANES Keltai buvo sukurta 1979 metais, siekiant sujungti į Symi salą prie Graikijos poilsio, ir padidinti krovinių verslą ir turistų srautą. Keltas Bendrovė priklauso gyventojų Symi ir netoliese saloje Rodas. ANES teikia keltų paslaugas Aegina, Alonissos, Skopelos, Piraeus, Skiathos, Volos ir dar daugiau.

Jūs galite užsisakyti Anes Keltai su AFerry. Žiūrėkite žemiau naujausius tvarkaraščius ir geriausiomis kainomis klientams rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
26
Trumpiausias pervažiavimas:
Glossa - Skiathos
30 minutes
Populiariausias maršrutas:

ANES keltai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Laive su Anes keltai

  ANES keltai veikia dviejų laivų, Proteus ir Ag parką. Nektarios ,. Abu yra dideli kruiziniai laivai, kurių talpa daugiau kaip 400 keleivių, ir daugiau nei 100 transporto priemonių.

  Laive su Anes keltai pajusite komfortą ir stilių mėgaudamiesi įspūdingas vaizdas į Egėjo. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai. Užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas yra prieinami laive kruizinių keltais.


  Apie Anes keltai

  akronimas, ANES , reiškia Anonymous keltų bendrovės Symi. ANES keltai yra unikali tuo, kad ji priklauso gyventojų Symi ir Rodas. Atgal į 1979, ten buvo problema, kad gyventojai galėtų palikti šias salas, nes jie buvo izoliuoti nuo Graikijos poilsio, todėl keltas pradėjo leisti krovinių siuntas, bei generuoti turistų srautą. Pirmyn šiandien, ir šios salos klestėti toks populiarus turizmo paskirties - ir salos gyventojai naudos iš paslaugų sėkmės!


  Ar naudojate Egina į Pirėjo keltu, Skiatosas į Skopelos maršrutą, ar bet kokį kitą ANES keltai paslaugą, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.

  video

  ANES keltai YouTube video