Anek Superfast Ferries

anek Itin
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Anek Superfast keltu į žemyninę Graikija, Kreta ir Italijoje. Anek Itin yra bendra įmonė tarp anek Linijos ir Superfast Ferries. Jungtinis paslauga buvo įdiegta siekiant optimizuoti pajėgumus paklausos Ankona-Igoumenitsa-Patras. AFerry visada turi pigūs kainas anek Lines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Anek Superfast keltų į Heraklioną, Piraeus, Igoumenitsa, Patras, ir Ankona. Žiūrėkite žemiau visų Anek Superfast maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Anek Superfast tvarkaraštį.

Apžvalga

Maršrutai:
18
Trumpiausias pervažiavimas:
Bari - Corfu
8 valandos
Populiariausias maršrutas:
Igoumenitsa - Bari
Pigiausia:
Igoumenitsa - Bari
196 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis

Specialūs pasiūlymai

anek Itin Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Igoumenitsa - Bari
(ANEK Superfast)
196 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Igoumenitsa - Ancona
(ANEK Superfast)
513 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 10 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Bari - Igoumenitsa
(ANEK Superfast)
209 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Apie valdybos Anek Superfast keltų

  Anek Linijos ir Superfast Ferries "jau jungiamas siekiant suformuoti didesnį laivyną.

  Apie laivą Anek Itin keltas rasite platų įrenginių. Be to, iš patogios kajutės ir sėdimos vietos pasirinkimas rasite a la carte ir savitarnos restuarants ir barų. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis panirti į ant denio baseine tikrai pradėti savo atostogas su šlakeliu.

  Dabar galite užsisakyti "Kempingas laive" paslaugą AFerry. Camping laive klientams siūlo didelę vertę už pinigus paslauga, kuri yra prieinama visiems Anek Lines maršrutų, išskyrus Venecija - Patras. Kempingas laive paslauga galioja tik keleiviams, kurie keliauja su varikliu namų ar karavanas. Dėl paprastos denio bilietas vienam asmeniui plius už transporto priemonės kaina, galite miegoti savo variklis namų ar karavanas ir turėti laisvą priėjimą prie 220V elektros ir dušo ir tualeto priemonių naudojimą.


  Ar naudojate Anek Superfast Pirėjo Herakliono keltų maršrutą, Anek Itin Igoumenitsa Ankona keltas tarnyba, Anek Itin Patrai Ankona keltas arba bet koks kitas keltas iš anek Superfast, jūs privalo turėti atsipalaidavimui ir malonus kelionę. Taigi, ką jūs laukiate?