Anek Lines keltai

Anek Linijos
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Anek Lines keltu į žemyninę Graikiją, Corfu, Crete, Italijoje ir Albanijoje. Anek Linijos yra pirmaujanti Graikų keltų operatorius, kuris buvo buriavimo maždaug 40 metų tiekiant išskirtinės lygį komfortą ir aptarnavimą. AFerry visada turi pigūs kainas anek Lines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti anek Lines keltai į Heraklioną, Piraeus, Korfu, Igoumenitsa, Patras, Venecijos, Durres ir daug daugiau. Žiūrėkite žemiau visų Anek Lines maršrutų ir naujausius kainų ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo anek Lines tvarkaraštį.

Apžvalga

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Anek Linijos Maršrutai

   Apie valdybos anek Lines keltais

   anek laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą. Jų keltai taip pat pasižymi visomis a la carte ir savitarnos restoranai, kavinės-barai, parduotuvės ir vasaros mėnesiais galite net išsimaudyti, laivo plaukimo baseinas denyje ar tiesiog pradėti anksti savo saulės įdegio vieną iš sunning deniai.

   Dabar galite užsisakyti "Kempingas laive" paslaugą AFerry. Camping laive klientams siūlo didelę vertę už pinigus paslauga, kuri yra prieinama visiems Anek Lines maršrutų, išskyrus Venecija - Patras. Kempingas laive paslauga galioja tik keleiviams, kurie keliauja su varikliu namų ar karavanas. Dėl paprastos denio bilietas vienam asmeniui plius už transporto priemonės kaina, galite miegoti savo variklis namų ar karavanas ir turėti laisvą priėjimą prie 220V elektros ir dušo ir tualeto priemonių naudojimą.


   Ar naudojate Anek Linijos Pirėjo Herakliono keltų maršrutą, Anek Linijos Venecija Korfu keltas tarnyba, Anek Linijos Baris Durres keltu, Anek Linijos Pirėjo Chanija keltas arba bet koks kitas keltas iš anek linijų, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę. Taigi, ką jūs laukiate?