Andros į Rafina Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    1 valandos 55 minutes
    Gauti kainą
  • 2 perėjimai kasdien
    1 valandos 55 minutes
    Gauti kainą

Mažos Andros į Rafina kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Andros į Rafina keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Andros į Rafina. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Andros į Rafina maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus dėl Andros į Rafina keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Andros į Rafina yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Andros

graikų sala Andros yra unikalus savaip su vaizdingomis nuošalesnėse mažai kaimų, žalių slėnių ir gražių smėlėtų paplūdimių.

Andros "yra laikomas brangakmenis iš Kikladų, kur kalnų žaluma, pušų pavėsyje smėlėti paplūdimiai, kalnų kaimus, gražus slėnių ir kriokliai susirinks siūlo kai kurie iš labiausiai įspūdingų vaizdu regione.

Andros "yra vizualiai gydyti su siaura akmens asfaltuoti keliai ir ryškių Arkada įtakos Venecijos ir Kikladų architektūra.

Apie Rafina

Dėl Rafina miestas yra rytinėje pakrantėje pietinėje Graikijos žemyninės dalies, nes yra maždaug 30km nuo Atėnų. Rafina yra tradicinis uostamiestis, su daug barų ir jūros gėrybių restoranuose. Rafina yra gana mažas pajūrio miestelis, su gražių lankytinų vietų, tokių kaip mažo bažnyčios Aghios Nicolas.

Arti Rafina į Atėnus leidžia lankytojams patirti gyvą kapitalą ir visi, kad ji turi pasiūlyti, iš istorinių vietų, tokių kaip pasaulyje garsaus Akropolio Atėnų į daugelį kavinių ir barų Kolonaki rajone.