Andros keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Andros Maršrutai

Užsisakykite keltu į Andros su AFerry. Jūs galite naudoti Andros imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Andros į Mykonos, Paros, Santorini, Sifnos ir Tinos, o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Heraklioną ir Rafina.

Andros Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Andros valdo Cyclades Greitas keltai, Golden Star Ferries ir Graikijos Seaways. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Andros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Andros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Andros keltai su Kikladų Greitas keltai, Golden Star Ferries ir Graikijos Seaways "yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Andros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Andros keltai
  • Andros keltai
  • Andros keltai

Apie Andros

graikų sala Andros yra unikalus savaip su vaizdingomis nuošalesnėse mažai kaimų, žalių slėnių ir gražių smėlėtų paplūdimių. Andros "keltų uosto slypi Andros, Šiaurės dauguma Kikladų salų. Andros "keltų uostas yra už valandą ir pusė iš Pirėjo uosto.

Andros" yra laikomas Kikladų brangakmenis, kur kalnų žalumos, pušų pavėsyje, smėlėti paplūdimiai, kalnų kaimus, gražus slėnių ir kriokliai susirinks siūlo kai iš įspūdingais vaizdais regione. Andros "yra vizualiai gydyti su siauromis akmenimis grįstų takų ir šviesus Arkada įtakoja Venecijos ir Kikladų architektūra.

Keltai į ir iš Andros

Agoudimos Linijos ", jūs rasite parduotuves, vidaus ir lauko barai, diskoteka, kazino, Wi-Fi interneto prieiga ir speciali vaikų žaidimų srityse. Šiltesniais mėnesiais galite apsvarstyti atsižvelgiant kritimo, laivo baseiną ant denio! You šventė bus tikrai pradeda momentą žingsnis laive.

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Prabangūs holai Cyclades Greitas keltai " gali turėti iki 1200 keleivių, o 400 automobilių (arba 70 sunkvežimių) galima pastatyti garaže.

"Golden Star Ferries" , veikia vienas laivas, Superferry II ,. Laivas pilnai įrengtas, su WiFi ir palydovinę televiziją visame laive. Laive rasite neapmuitinamų prekių parduotuvės, užkandinė, namų kinas ir masažo kėdės. Laivas gali turėti iki 1,630 keleivių, 250 automobilių ir vežimėlio draugiškas.

Andros Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Agoudimos

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Blue Star Ferries

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Cyclades Fast Ferries

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Golden Star Ferries

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Hellenic Seaways

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece

Sea Jets

Port Gavrion, Gavrion, Andros Island, Cyclades, Greece