Ankona į Splitas Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    9 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 2 perėjimų per savaitę
    9 valandos
    Gauti kainą

Mažos Ankona į Splitas kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Ankona į Splitas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Ankona į Splitas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Ankona į Splitas maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams siųsti mums atsiliepimus už Ankona į Splitas keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Ankona į Splitas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Ankona

Ankona tapo viena iš pagrindinių uostų Adrijos tarp trylikos ir XIV amžiuje, antra tik į Veneciją. Tačiau vėlesniais metais Ankona, kaip ir kitų Italijos miestų, tapo daugelio mūšių, prijungtų prie nepriklausomybės karų scena, o taip pat buvo užsienio profesijų tikslas, įskaitant masinių oro bombardavimo kampanijas Antrojo pasaulinio karo metu, kuris sunaikino ištisas sritis Ankona ir suniokotas uostą.

Apie Splitas

Splitas arba Spalato italų, yra didžiausias ir svarbiausias miestas Dalmatiją ir antras pagal dydį Kroatijos miestas. Splitas yra įsikūręs ant mažo pusiasalio rytinėje pakrantėje Adrijos jūros. Splitas taip pat žinomas kaip vienas iš Kroatijos kultūros centrų. Splitas naudą iš šilto, Viduržemio jūros klimatas ir yra viena iš labiausiai saulėtų vietų Europoje, pritraukti daug lankytojų ir todėl miestas yra populiarus turistų.

Splitas yra vienas iš seniausių miestų zonos, datuojamas daugiau nei 1700 metų, ir turi daug istorinių vietų. Senamiestis Splitas datuojamas viduramžių laikų, ir gyvena daugelis SPLIT atrakcionų, tokių kaip Diokletiano rūmai. Istorinis centras Splitas yra įvardyta kaip viena iš UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai.

Yra daug įdomių muziejų, esantys Splitas, įskaitant Kroatijos archeologijos paminklų muziejus, Etnografijos muziejus, Gamtos mokslų muziejus ir jūrų istorijos muziejus. Splitas taip pat gyvena daug meno galerijų, pvz Meštrović galerijoje. Taip pat verta aplankyti yra Marjan miško parkas, kurį sudaro gražus parkų, vaizdingas takai, žaidimų aikštelės ir dalijimo zoologijos sodas.