Ankona į Hvar Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Ankona į Hvaras keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Ankona į Hvaras. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Ankona į Hvar maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Ankona Hvar keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Ankona į Hvar yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Ankona

Ankona tapo viena iš pagrindinių uostų Adrijos tarp trylikos ir XIV amžiuje, antra tik į Veneciją. Tačiau vėlesniais metais Ankona, kaip ir kitų Italijos miestų, tapo daugelio mūšių, prijungtų prie nepriklausomybės karų scena, o taip pat buvo užsienio profesijų tikslas, įskaitant masinių oro bombardavimo kampanijas Antrojo pasaulinio karo metu, kuris sunaikino ištisas sritis Ankona ir suniokotas uostą.

Apie Hvaras

Nors atstovaujančių įvairių pietų Kroatijos salyno suformuota daugybė salų dalį, Hvaras buvo pripažinimo taikomos, išsiskiria tiek savo gamtos grožiu ir jos kultūros sluoksnių nuo pirmųjų dienų.

Hvar neseniai įsigijo yra vienas iš gražiausių salų pasaulyje dėka savo švelniu klimatu su šiltomis žiemomis ir malonių vasaromis kartu su spalvingas levandų laukų, alyvmedžių ir vynuogynų statusą.

Hvar siūlo begalines galimybes praleisti atostogas su gražiais smėlio paplūdimiais, unikalaus gastronomijos, aukštos kokybės apgyvendinimo paslaugos ir kosmopolitišką gyvenimo būdą kartu su daugeliu barų, naktinių klubų ir restoranų.