Ankona keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ankona Maršrutai

Užsisakykite keltu į Ankona su AFerry. Keltai į Ankona, Italijoje, yra prieinami iš Albanijos, Kroatijos, Graikijos ir Jonijos salų. Jūs galite imtis keltu į Ankona iš Corfu, Durres, Igoumenitsa, Patras, Splitas ir Zadaras.

Ankona Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ankona yra valdomas Adria keltai, anek Superfast, Jadrolinija, Mino Linijos ir SNAV. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Ankona, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ankona mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bari, Bol ir Brindisi, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Adria keltai ir kitos veikiančios įmonės ir iš Ankona yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Ankona bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Igoumenitsa - Ancona
(ANEK Superfast)
828 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 6 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • Motociklas + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Ankona keltai
  • Ankona keltai
  • Ankona keltai

Apie Ankona

Ankona tapo viena iš pagrindinių uostų Adrijos tarp trylikos ir XIV amžiuje, antra tik į Veneciją. Tačiau vėlesniais metais Ankona, kaip ir kitų Italijos miestų, tapo daugelio mūšių, prijungtų prie nepriklausomybės karų scena, o taip pat buvo užsienio profesijų tikslas, įskaitant masinių oro bombardavimo kampanijas Antrojo pasaulinio karo metu, kuris sunaikino ištisas sritis Ankona ir suniokotas uostą.

Ankona Port

istorinis Italijos uostas rytinėje pakrantėje, Ankona siūlo dažnai reisai į Graikiją, Juodkalniją, Albaniją ir Kroatiją. Visi šie jungtis, įskaitant specialius pasiūlymus, galima užsisakyti internetu su AFerry.

Keltai į ir iš Ankona

Anek ir Superfast , dabar jau kartu sudaro < Anek Itin ir turi 15 didinga modernia oru parką kondicionieriumi laivai, kurie visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Itin Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

mėlyna linija keltai , turi a la carte restoranas, savitarnos restoranas, kazino, Lounge baras, vaikų žaidimų kambarys, neapmuitinamų prekių parduotuvės, vairuotojo poilsio, registratūra poilsio, koplyčia ir viršutinio denio bare.

Jadrolinija keltai suteikti patogų apgyvendinimą kajutėse arba liukso. Naktys muzikos ir šokių galima buvo laive, be kitų žaidimų ir pramogų įvairovė. Taip pat yra turtingas pasirinkimas puikus maistas paruoštas laive pagal Jadrolinija Head Chef.

Mino Linijos , veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę.

SNAV yra naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio sudaro daugiausia su povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir užkandžių barai laive.

Ancona uosto įrenginiai

iš Ankona uostas turi daug patalpas keleiviams, įskaitant nedidelį kavinė, tualetai, ir pakankamai krėslų. Dėl keleivių srauto padidėjimą per pastaruosius kelerius metus, Ankona Uosto direkcija dabar restruktūrizavimo uosto įrenginius procesą. Taip pat yra galimybę apgyvendinti neįgalius keleivius.

Kelionė į Ancona uosto

Automobiliu ,
Ankona yra prijungtas prie likusioje Europoje per Milano ir Bolonijos, su A1 ir A14 greitkelių. Adriatica yra prieinama per SS16 plento, o SS76 nuorodos Ankona į Romą. Tai galima pasiekti Ankona uosto tiek iš šiaurės ir pietų. Sekite užmiestyje Ankona; Kažkada, sekite ženklus, padedančią išėjimo "Ankona Centro" (miesto centras), tada vykdykite nurodymus į "Porto".

Traukiniu ar autobusu pervežimas traukiniais ir autobusais išvyks dažnai iš stoties ir veda į uostą. Uosto geležinkelio stotis yra tik 5 minutės pėsčiomis nuo keleivių terminalo.

"Iš oro uosto"
Jei atvyksta į Ancona oro uosto, galite vykti traukiniu iš oro uosto į pagrindinį Ankona traukinių stoties, o tada pėsčiomis arba važinėti autobusas į keltų terminalą, ar taksi iš oro uosto į keltų terminalą.

Ankona Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Adria Ferries

Molo Santa Maria, Stazione Marittima, I - 60122 Ancona, Italy

ANEK Superfast

Via Einaudi, Stazione Marittima, 60122 Ancona, Italy

Montenegro Lines

Lungo Mare Vanvitelli Luigi 18, Ancona, AN 60121, Italy

Jadrolinija

Molo Santa Maria, Stazione Marittima, I - 60122 Ancona, Italy

Minoan Lines

Staz, Marittima, Porto di Ancona, 60122, Ancona, Italy

SNAV

Via Einaudi snc , 60126 - ANCONA, Italy