Anafi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Anafi Maršrutai

 • Chalki į Anafi / Anafi į Chalki
  3 perėjimų per savaitę
  11 valandos 20 minutes
 • Heraklion į Anafi / Anafi į Heraklion
  1 perėjimų per savaitę
  3 valandos 45 minutes
 • Karpathos į Anafi / Anafi į Karpathos
  2 perėjimų per savaitę
  7 valandos 50 minutes
 • Milos į Anafi / Anafi į Milos
  3 perėjimų per savaitę
  5 valandos 50 minutes
 • Piraeus į Anafi / Anafi į Piraeus
  3 perėjimų per savaitę
  10 valandos 40 minutes
 • Rhodes į Anafi / Anafi į Rhodes
  3 perėjimų per savaitę
  13 valandos 25 minutes
 • 3 perėjimų per savaitę
  1 valandos 30 minutes

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Anafi su AFerry. Jūs galite naudoti Anafi imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Anafi į Santorini, o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Heraklioną.

Anafi Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Anafi valdo Aegeon Pelagos ir Blue Star Ferries. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Anafi, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Anafi, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Anafi keltai su Aegeon Pelagos ir Blue Star Ferries yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Anafi bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

 • Anafi keltai
 • Anafi keltai
 • Anafi keltai

Apie Anafi

Anafi yra graikų sala Kikladų, kuri yra į rytus nuo Santorini saloje. Jis liko beveik nepaliestų ir nepaliesta masinio turizmo, kadangi tai yra maža sala su keliomis gyventojų. Jis vienas kaimas Chora pastatytas ant kalvos šlaitų, bet daug smėlio paplūdimiai su krištolo skaidrumo vandenyse palei savo laukinių pakrantės. Idealiai lankytojams ypač nudistai ir laisvųjų stovyklautojų, norinčių už taiką ir ramybę. Populiariausi paplūdimiai Anafi randamos salos pietuose, ir apima Katsouni, Kleidisi ir Megas Potamos. Dauguma paplūdimių galima pasiekti pėsčiomis arba laivu ir yra puiki vieta privatumo ir poilsiui.

Anafi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aegeon Pelagos

Anafi Port, Anafi Island, Cyclades, Greece