Keltų į Amsterdamą

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Amsterdamas Maršrutai

Keltas į Amsterdamą bures iš Newcastle Jungtinėje Karalystėje ir jungia Angliją į Olandiją. Šiuo metu "DFDS veikti šį vienos nakties keltų kirtimo abiem kryptimis. Vidutinė kaina šį mėnesį £ 350 už automobilį ir dviejų žmonių ant grįžimo ir yra vonios kabina.

Buriavimas trukmė:

Yra iki 7 reisų per savaitę. Kirtimo laikas yra nuo 15 val ir 30 minučių, priklausomai nuo buriavimo pasirinkti

Mes lyginame, kad jūs gaunate geriausią kainą.

Kai padaryti ieškoti Newcastle į Amsterdamą keltas, mes taip pat palyginti keltai iš Hullo Roterdamo ir keltai iš Harwich Essex į Olandiją kablys. Ir, žinoma, mes parodysime jums daugybę kartų ir kainų, todėl jūs galite gauti savo geriausią pasiūlymą jūsų Amsterdamo keltu

.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Newcastle - Amsterdam IJmuiden
(DFDS Seaways)
574 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 23 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2021 m. birželio 10 d., ketvirtadienis - 2021 m. birželio 28 d., pirmadienis
  • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Keltų į Amsterdamą
  • Keltų į Amsterdamą
  • Keltų į Amsterdamą

Borto savo Amsterdamas Ferry

"rasite viską " DFDS " keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus Laivo įrangos jums galėtų svajoti. Įskaitant 4 barai, patogūs holų ir 2 restoranai su viskas jums gali valgyti švediškas stalas ir à la carte galimybe taip pat.

Borto pramogų apima kiną rodantis visus naujausius filmus, kazino ir lokomotyvo parduotuvę ir vaikų klubas už mažutėlių. Norėdami atsipalaiduoti galėsite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, su privačiais atskiri vonios kabinas, įskaitant skalbiniai, rankšluosčiai ir oro kondicionavimo, kaip standartą. Jei norite šiek tiek prabanga upgraed už papildomą mokestį į priemoką Commodore ar Commodore De Luxe kajutės

Amsterdamas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Felison terminal, Sluisplein 33, 1975 AG, The Netherlands