Amorgos į Serifos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Amorgos į Serifos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amorgos į Serifos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Amorgos į Serifos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amorgos į Serifos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amorgos į Serifos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.

Apie Serifos

Serifos yra punktyras su šiek tiek restoranų ir tavernų visur, nors jie yra labiau koncentruota aplink Livadi uosto ir į Chora.

Serifos siūlo nepamirštamą patirtį apie visa, ar norite tiesiog atsipalaiduoti ar turite įdomus užpildytame atostogos.

Serifos yra unikalus sala, kuri pavergia savo vaizduotę su puikiais vaizdais į kraštovaizdžio ir paplūdimių. Į Serifos kaimų dominuoja su klasicizmo architektūra ir vėjo malūnai; vienas iš įspūdingiausių bruožų Serifos yra salos Chora (pagrindinis miestas) gražūs balti pastatai sėdi ant stačios kalvos.

Serifos gausu graikų kultūros ir paveldo, kuris yra akivaizdus visoje saloje su svetainių, tokių kaip White Tower, kad Cyclop sosto skliautinis kapo, akmens švyturio pastatytas 1901 metais, į Hora pilies The Taksiarhes "vienuolynas, Šv Athanasios 'Square, užtvanka ir tuo Livadi kasyklose.