Amorgos į Santorini Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Amorgos į Santorini keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amorgos į Santorini. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Amorgos į Santorini maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amorgos į Santorini keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amorgos į Santorini yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.

Apie Santorini

Santorini garsėja ne tik savo gamtos grožiu, bet ir savo kosmopolitišką gyvenimo būdą su energingu naktiniu gyvenimu ir įvairių restoranų ir kokteilių barų kartu su fantastinis gyvenamąsias patalpas su vaizdu į Caldera.

Santorini buvo sunaikintos pagal galinga išsiveržimo 1500 P.m.ē. apimantis salą ir visiškai sunaikinti labai pažangią ir galingą civilizaciją (Akrotiri), kad gyveno mieste tuo metu. Tačiau šis išsiveržimas sukūrė neprilygstamą laukinių kraštovaizdį su kerintis nuomonėmis ir pramogų, kad dabar daryti Santorini turi pamatyti vietoje.

stulbinančios švarūs paplūdimiai su juodais spindinčių akmenukų ir patikima kraštovaizdžio fone kartu su juodos, baltos ir raudonos smėlio padaryti Santorini tikrai įsimintinas. Garsėja savo "Caldera", iš uolos, kurios ribojasi su Egėjo jūra, kad senovėje buvo aktyvus vulkanas kolekcijos, Santorini yra Kikladų "labiausiai vertinami turėjimas.