Amorgos į Mykonos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Amorgos į Mykonos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amorgos į Mykonos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Amorgos į Mykonos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amorgos į Mykonos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amorgos į Mykonos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.

Apie Mykonos

Mikonosas yra labai kosmopolitiška salos, išgarsintas per pastaruosius kelis dešimtmečius tarptautinės jet-set lankytojų, kurie praleidžia savo atostogas saloje. Mikonosas yra puiki vieta pamatyti graikų ir tarptautiniai įžymybėmis. Kai kurie žmonės mano, tu tikrai ne matė, ką Graikija turi pasiūlyti iki lankotės Mykonos.

Mykonos turi didelį naktinį gyvenimą su daugeliu diskotekos ir barai visoje saloje kartu su kai gražūs smėlėti paplūdimiai. Viską Mykonos yra draugiškas tiek vaizdingas miestas gražių baltų namų, siauros akmens takai ir vėjo malūnais kartu su daugeliu įdomių muziejų ir miesto centrų.

Mykonos taip pat siūlo virtuvių prisitaikyti prie didelio antplūdžio užsienio turistų, kartu su vietos graikų patiekalų įvairovę ir taip pat siūlo gražių gyvenamąsias patalpas ir kurortų šeimininką.