Amorgos Milos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Amorgos Milos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amorgos Milos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Amorgos Milos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amorgos Milos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amorgos Milos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.

Apie Milos

Kai įdomių vietų Milos yra Milos urvai, katakombos Milos, mineralogijos muziejus, sieros kasyklų, senovės Milos teatro ir Venecijos pilį.

Milošas apskritai yra labai vyksta vieta su daug restoranų, tavernų, barų ir diskotekų visoje saloje siūlo kai kurie iš geriausių maisto ir graikų ir delikatesų kartu su įvairiais parduotuvėse, kuriose galite rasti viską, ką gali prireikti jūsų poilsiui.

Milošas yra žinomas visame pasaulyje garsaus paminklo Veneros rasti čia ir dabar stovi Luvro muziejuje Paryžiuje. Milošas yra žinomas kaip "salą spalvų", nes jos spalvinga kraštovaizdį raudonos, rudos ir baltos uolų darinių, kartu su gražių mėlynų jūrų ir spalvinga laukinės floros.

Milošas yra išskirtinės gamtos grožio teritorija su kai fantastinių auksinio smėlio paplūdimių ir žavinga mažai kaimų. Milošas yra daugiausia uolėta kraštovaizdis, nes jos ugnikalnių kilmės, bet suteikia daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti.