Amorgos į Koufonissi Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Amorgos į Koufonissi keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amorgos į Koufonissi. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Amorgos į Koufonissi maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amorgos į Koufonissi keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amorgos į Koufonissi yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.

Apie Koufonissi

Dėl Koufonissi sala yra visa informacija apie paplūdimių; kiekvienas sako, kad skiriasi savo individualų kelią, nesvarbu, ar tai būtų Poris paplūdimys nuotaikinga tipų - tai puikus šuolius nuo uolos - ar nuošalesnėse Italiisa paplūdimį, kur galite atsipalaiduoti beveik visą ramybę. Jūs galite gauti keltai iš Koufonissi visame Kikladų ir žemyninėje Graikijoje, grubus per AFerry

savaime Koufonissia uoste, jūs nusivylė, jei norite išbandyti vandens sporto. Vėjo banglenčių, reaktyviniai slidėmis ir vandens slidės yra tik trys iš plačių pasiūla saloje. Išskyrus, kad visada yra žvejybos pažadas, salų "pagrindinis pajamų šaltinis. Jūs galite lengvai sugauti savo vakarienė krištolo tyrumo Viduržemio jūros regiono jūrose. Jei išgalvotas vyksta birželio pabaigoje, eikite į `Žvejo šventė" prie paties prievado, daugelis sako, yra unikalus Cycladean patirtis!