Amorgos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Amorgos yra labiausiai į rytus į Kikladų salų grandinę ir siūlo nuorodas į kitų salų grandinės ir žemyninėje Graikijoje. Reguliarūs reisai valdo Blue Star Ferries ir anek linijų, kurias galite užsakyti pas AFerry

  • Amorgos keltai
  • Amorgos keltai
  • Amorgos keltai

Keltai į ir iš Amorgos

Anek a> turi 11 nuostabių šiuolaikinių laivų oro kondicionieriumi parką visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

"Blue Star Ferries" , taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynių asortimentas, rasite a la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, interneto prieigos, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Atkreipkite dėmesį, kad therea yra du uostai Amorgos. Vienas iš Katapola o kitas Aegiali. Kuris uosto naudojate priklausys nuo keltų bendrovės ir būdas jums.

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.

Amorgos Port

daugybė jungčių ir reguliariai reisų tarp iš Amorgos, kitų Kikladų salos saloje ir Graikijos žemyninės dalies, Amorgos yra užimtas transporto mazgas. Visi šie reisai yra galimybė užsisakyti su AFerry

Amorgos uosto įrenginiai

Yra du uostus Amorgos; Katapola ir Aegiali, abu yra mažas ir turi mažai paslaugų būdu, bet ne tiek vietos miestuose yra gerai pasiekiamas. Be Katapola pvz yra restoranai, prekybos centrai, mainų biuras, ATM ir automobilių & motociklas nuoma.

Kelionė į keltas

Atkreipkite dėmesį, kad yra dviejų uostų Amorgos. Vienas iš Katapola o kitas Aegiali. Kuris uosto naudojate priklausys nuo keltų bendrovės ir būdas jums.

Yra nereguliarus autobusu iš Amorgos Town Katapolaa ir Aegiali vasarą.

Yra kelių nuorodos visoje šalyje, todėl yra gana lengva keliauti automobiliu iš vietos į vietą.

Amorgos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas