ŪML keltai

ŪML keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti ŪML (Afrika Marokas nuorodą) keltu į Ispaniją ir Maroką. ŪML yra bendra įmonė tarp BMCE banko ir Graikijos laivybos grupės Atika. AFerry visada turi pigūs kainas ŪML ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti AML Keltai į Algeciras ir Tanger Med. Žiūrėkite žemiau naujausias ŪML keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Algeciras - Tanger Med
2 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

ŪML keltai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

    ŪML keltai laivyno ir traukinio įrenginiai

    Afrika Marokas Nuoroda parką sudaro dviejų kruizinių laivų - Diagoras , ir El. Venizelos tarptautinis ,. Abu laivai gali pasiekti greitį viršija 20 mazgų.

    Laive rasite barai, siūlantys karšto ir šalto gėrimai, šviežiai maltos kavos ir skanių užkandžių pasirinkimą. Jei norite kažko daugiau iš esmės, apsilankykite savitarnos restoranas ir pasirinkti iš šviežiai virtų valgių, trapumą salotų ir nagų laistymo desertai.

    Borto apsipirkti yra vienas iš akcentų keliaujant su pinigų plovimu. Su įvairiais daiktais turimų, įskaitant drabužių, papuošalų, kosmetikos, Graikijos gėrybių ir Šveicarijos šokolado, tai nebus sunku mėgautis šiek tiek Mažmeninė terapija jūsų kelionės metu.

    Ar jums užsakyti ŪML Keltai į Algeciras ar Tanger Med, jūs žinosite, kad jūs turite daug nuo AFerry.