Amerika Kruizinių keltai Inc.

Amerika Kruizinių keltai Inc.
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Amerika Kruizinių keltai veikia tarp Santo Domingas Dominikos Respublika ir San Chuanas, Puerto Rikas su savo keltu Karibų fantazijos.

Dėl visų Amerika Cruise keltai Inc maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Amerika Kruizinių keltai Inc tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Amerika Kruizinių keltai Inc. Maršrutai

   Apie lenta Amerika Kruizinių keltai

   Karibų Fantazija yra ilgis 187 metrų, ji turi didžiausias greitis 23 mazgų ir už 1050 keleivių talpa. Valtis turi sedanų įrengta patogi vieta vakaroti ir Kabinų veislės (standartiniu interjerą, standartinis eksterjeras, keleiviams su judėjimo negalia, junior suite ir master suite). Be to, ji taip pat turi restoranas a la carte La Cascade ", savitarnos restoranas, Druskos ir pipirų baras su pianinu, Marbella Klubas ir diskoteka , My Way ", kuri siūlo Estradinės kiekvieną dieną.
   Jūs taip pat galite rasti Duty Free parduotuvė laive siūlo suvenyrus, Alkoholis ir asmeniniam naudojimui daiktų, juvelyrikos parduotuvę, vaizdo žaidimai kambaryje, kazino ir slaugos kambarį.

   Gyvūnai neįleidžiami į kajutės arba viešose vietose. Keltas yra įrengta objektų, skirtų naminiams gyvūnams transportuoti. veterinarijos gydytojo išduotas gyvūno skiepų sertifikatas.

   Išvyksta iš Santo Domingo yra sekmadieniais 7 val ir antradieniais ir ketvirtadieniais viena valanda vėliau. Iš San Chuanas išvykimams yra pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 8 val. Keltas atvyksta į San Chuanas pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 8 val ir Santo Domingo antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais tuo pačiu metu. Kirtimo trunka apie 12 valandų, priklausomai nuo oro sąlygų.

   Tai galima imtis savo transporto priemonę, tačiau reikia nepamiršti, kad atvykus į krovinių srityje tvarka bus ne tas pats, kaip lipant kad nuo transporto priemonės turi būti rūšiuojami pagal dydį ir aukštį. Krovinių sritis, kurioje transporto priemonės stovi nėra prieinama per pervažą.

   Kiekvienas keleivis leidžiama keliauti su 3 lagaminais 30 "x 36" x 12 "automobilio viduje, bet tik vienas rankinis bagažas vienam keleiviui yra leidžiama jo naudojimo kruizo metu. Visa papildoma bagažo turės papildomą mokestį.

   išvykimo mokestis iš Dominikos Respublikos, yra 20 $ per keleivio ir ji turi būti sumokėta ne iš Santo Domingo terminalo ne į išvykimo laiką.

   video

   Amerika Kruizinių keltai Inc. YouTube video