Amalfis į Salerno Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Amalfi į Salerno keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amalfi į Salerno. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Amalfi į Salerno maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amalfi į Salerno keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amalfis į Salerno yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amalfi

"Iki 1343 žemės drebėjimo, Amalfis buvo jūrų stipruolis. Deja, yra mažai įrodymų apie tai šiandien, nes dauguma senojo miesto ir tai gyventojų Pristatymas į vandenį. Kas liko yra nuostabus miestas su Portretų pakrantės ir gražus uosto.

Vienas iš pirmųjų dalykų, jūs pastebėsite, kai dokas Amalfi yra nuostabi varpinė Amalfis katedra. Pastatas yra skirta Saint Andrew, ir buvo rekonstruotos kelis kartus per šimtus metų įtakų iš romėnų, Bizantijos, gotikos ir baroko architektūra.

Amalfis yra vienas iš didesnių miestų Amalfi pakrantėje. Jūs galite vaikščioti kvadratų ir per pėsčiųjų gatvėse su daugybe restoranų ir suvenyrų parduotuvių.

Apie Salerno

Salernas yra Italijos regione Kampanijoje miestas, Amalfi pakrantėje. Salerno naudos iš šilto, Viduržemio jūros klimatas ir yra viena iš saulės miesto Italijoje.

Salernas buvo įkurta romėnų kolonija 194 P.m.ē. ir per visą istoriją buvo okupuota Gotai, bizantiečiai, Langobards ir normanų. Šiandien Salernas yra pagrindinis miestas Amalfi pakrantėje, ir yra gyvas uostamiestis su daug pamatyti ir nuveikti.

Salernas yra daug gražių vietų ir atrakcionų išlaikyti lankytojų pramogauti. Mieste yra nuvertinamas, Castello di Arechi ir jos gražus Giardino della Minerva. Miesto senamiestis taip pat verta aplankyti; ji tapo viena iš geriausiai išlikusių istorinių miestų centruose ir yra pilnas siaurų gatvelių ir paslėptų praėjimus.

Salernas yra gerai žinomas dėl savo istorinių ir didžiųjų bažnyčių; galite rasti daug nuostabių pavyzdžių bauda architektūros ir meno per Salerno bažnyčių. Salerno katedra dominuoja miestą, ir yra populiarus turistų traukos. Įsikūręs Salerno senamiestyje, Katedros turi varpinė ir yra poilsio vieta Šv Mato Evangelisto. Kitas bažnyčia verta aplankyti yra "Chiesa di San Giorgio, gražus baroko bažnyčia su daugeliu žinomų paveikslų ir freskų. Norėdami pamatyti daugiau pavyzdžių religinio meno, apsilankykite "Museo Diocesano di Salerno, įsikūręs netoli Katedros.

Kitos objektai yra miesto puikius muziejus, nuo Archeologijos muziejus su savo garsiąją galvos Apolono, į muziejus Didattico DELLA Scuola Medica Salernitana, kuri namų daug svarbių dokumentų iš Schola Medica Salernitana, pirmasis medicinos universitetas įkurtas Salerno į 9-ojo amžiaus.