Amalfis į Positano Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Amalfi į Positano keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Amalfi į Positano. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Amalfi į Positano maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Amalfi į Positano keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Amalfis į Positano yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Amalfi

"Iki 1343 žemės drebėjimo, Amalfis buvo jūrų stipruolis. Deja, yra mažai įrodymų apie tai šiandien, nes dauguma senojo miesto ir tai gyventojų Pristatymas į vandenį. Kas liko yra nuostabus miestas su Portretų pakrantės ir gražus uosto.

Vienas iš pirmųjų dalykų, jūs pastebėsite, kai dokas Amalfi yra nuostabi varpinė Amalfis katedra. Pastatas yra skirta Saint Andrew, ir buvo rekonstruotos kelis kartus per šimtus metų įtakų iš romėnų, Bizantijos, gotikos ir baroko architektūra.

Amalfis yra vienas iš didesnių miestų Amalfi pakrantėje. Jūs galite vaikščioti kvadratų ir per pėsčiųjų gatvėse su daugybe restoranų ir suvenyrų parduotuvių.

Apie Positano

Įsikūręs ant nacionalinio parko Mons Lactarius dėl Amalfio pakrantė kraštų. Tai apsvaiginimo kaimas su spalvinga namų, pastatytų aukštai į kalnus. Mieste yra siauros gatvelės, kuris padeda išlaikyti miestą tamsesniame ir aušintuvo.

Jūs turite paplūdimių pasirinkimą eiti, įskaitant Marina Grande paplūdimys, kuris yra populiarus tarp turtingų ir žinomų ir siūlo restoranų ir viešbučių įvairovė. Dėl tyliau patirties, galva Fornillo, kita Pozitano paplūdimyje.

Positano yra į dešinę durų gražioje nacionalinio parko Mons Lactarius. Tai keliautojai rojus, siūlanti plačiausią takai Apeninų kalnų ir nuostabiais vaizdais!