AlsFærgen keltai

AlsFærgen
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

AlsFærgen keltai sujungti du kultūrinius perlus Baltijos jūra - su Funen ir Als salos, veikianti kasdien paslaugą Bojden į Fynshav. AFerry visada turi pigūs kainas AlsFærgen keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

AFerry.lt taip pat turi keltai visoje Danijoje ir pilnas asortimentas keltų paslaugas Skandinavijoje .

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija baigiama likus 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

AlsFærgen Maršrutai

   Apie valdybos AlsFærgen keltais

   AlsFærgen šiuo metu veikia vieną indą tarp Bojden ir Fynshav, M/Thor Sydfyen . Traukiniuose esančiais patogumais Šiame moderniame gerai įrengtas keltas yra bistro restoranas/kavinė, kurios parduoda šviežiai pagamintas Smorrebrod (Danijos atviros sumuštiniai), užkandžiai ir karštas, ir šaltus gėrimus. Taip pat yra daug žaidimo aikštelių skaičius vaikų ir už jos ribų.

   Už saulės denio galite mėgautis vaizdu į Pietų Funen salyną ir jei jums pasiseks, jums gali būti suteikta galimybė vietoje tiek banginiai ir jūrų kiaulės savo kelionę.

   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo į laivą AlsFærgen keltu su AFerry.

   Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikia naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.