Alonissos Volosas Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    5 valandos 15 minutes
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    4 valandos 55 minutes
    Gauti kainą

gauti geriausią kainą už savo Alonissos Volosas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alonissos Volosas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alonissos Volosas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alonissos Volosas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alonissos Volosas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alonissos

Sporades salos yra žinomas už tai, kad žalia ir rami ir šios grupės Alonissos yra rami - net busier vasaros mėnesiais. Taigi, jei jūs ieškote laid back atmosferą Alonissos yra skirtas Jums. Crystal Clear vandenys ir žalios pušys yra tai, ką apibūdinti šią salą. Ir nors maža vis dar gausu apgyvendinimo galimybes ir pasirinkimai prasme kur eiti valgyti.

sala puikiai tinka tiems, kurie patinka žygiai, žvejyba, plaukimas baidarėmis, arba tiesiog atsipalaiduoti. Alonissos taip pat namo į kurią buvo pirmasis jūrinis parkas Graikijoje ir šiuo metu yra didžiausias jūrų saugoma teritorija Europoje Nacionalinės jūrų parko Alonissos ir Šiaurės Sporades. Kai dėmės yra atvira visuomenei, kurioje galite eiti maudytis, nardymas, ir stebėti laukinių gyvūnų. Jums nebus nusivylė.

Apie Volosas

Volosas yra uostamiestis Tesalijos ant žemyninėje Graikijoje, maždaug 200 mylių į šiaurę nuo Atėnų. Volosas yra modernus miestas su mitinių šaknų: nors daug modernių pastatų buvo supakuoti po katastrofiškų žemės drebėjimas 1955, šiuolaikinės Volosas yra pastatytas ant senovės miesto Iolcos, tėvynės mitologinis herojus Jasonas ir argonautai svetainių, kaip taip pat magnio, kuris legendos yra iš centaurų gimtinė. Šiandien galite žygis palei "kentaurai" Kelias ", pasivažinėti istorinio Pelion geležinkelio arba tiesiog mėgautis Coast saulės.