Alonissos į Skiathos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    2 valandos 15 minutes
    Gauti kainą
  • 1 perėjimų per savaitę
    2 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Alonissos į Skiathos keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alonissos į Skiathos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alonissos į Skiathos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alonissos į Skiathos keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alonissos į Skiathos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alonissos

Sporades salos yra žinomas už tai, kad žalia ir rami ir šios grupės Alonissos yra rami - net busier vasaros mėnesiais. Taigi, jei jūs ieškote laid back atmosferą Alonissos yra skirtas Jums. Crystal Clear vandenys ir žalios pušys yra tai, ką apibūdinti šią salą. Ir nors maža vis dar gausu apgyvendinimo galimybes ir pasirinkimai prasme kur eiti valgyti.

sala puikiai tinka tiems, kurie patinka žygiai, žvejyba, plaukimas baidarėmis, arba tiesiog atsipalaiduoti. Alonissos taip pat namo į kurią buvo pirmasis jūrinis parkas Graikijoje ir šiuo metu yra didžiausias jūrų saugoma teritorija Europoje Nacionalinės jūrų parko Alonissos ir Šiaurės Sporades. Kai dėmės yra atvira visuomenei, kurioje galite eiti maudytis, nardymas, ir stebėti laukinių gyvūnų. Jums nebus nusivylė.

Apie Skiathos

Skiatosas yra žinomas dėl savo 70 gražių auksinių paplūdimių ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Skiatosas yra daug pušynų ir tapo labai populiarus turistų dėl savo skaidrumo vandenyse ir smėlėtų paplūdimių. Skiatosas yra gerai organizuota sala su visais turistinių objektų būtų galima tikėtis.

Koks būdas jums į arba iš Skiathos, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.