Alonissos į Glossa Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    1 valandos 35 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Alonissos į Glossa keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alonissos į glossa. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alonissos į Glossa maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alonissos į glossa keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alonissos į glossa yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alonissos

Sporades salos yra žinomas už tai, kad žalia ir rami ir šios grupės Alonissos yra rami - net busier vasaros mėnesiais. Taigi, jei jūs ieškote laid back atmosferą Alonissos yra skirtas Jums. Crystal Clear vandenys ir žalios pušys yra tai, ką apibūdinti šią salą. Ir nors maža vis dar gausu apgyvendinimo galimybes ir pasirinkimai prasme kur eiti valgyti.

sala puikiai tinka tiems, kurie patinka žygiai, žvejyba, plaukimas baidarėmis, arba tiesiog atsipalaiduoti. Alonissos taip pat namo į kurią buvo pirmasis jūrinis parkas Graikijoje ir šiuo metu yra didžiausias jūrų saugoma teritorija Europoje Nacionalinės jūrų parko Alonissos ir Šiaurės Sporades. Kai dėmės yra atvira visuomenei, kurioje galite eiti maudytis, nardymas, ir stebėti laukinių gyvūnų. Jums nebus nusivylė.

Apie glossa

gloss yra kaimas Skopelos sala Šiaurės Sporades salos Graikijoje, maždaug 6 mylių į šiaurės vakarus nuo Skopelos mieste. Į Sporades salos yra gerai žinomas dėl savo paplūdimių, gražus reljefas, ir pakrančių nardymo ir snorkeling. Į glossa kaimynystėje yra Agios Ioannis, kuris matomas iš 2008 filmo koplyčia "Mamma Mia!". Nuo glossa uoste yra daug keltai į gretimas salas.