Alonissos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Alonissos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Alonissos su AFerry. Jūs galite naudoti Alonissos imtis keltai aplink Sporades salos, taip pat į Graikiją. Buities paslaugos į Sporades salos yra iš Alonissos į Skiathos Skopelos ir o keltai atokiau nuo Sporades salos plaukti į Mantoudi ir Volosas.

Alonissos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Alonissos yra valdomas Anes keltai ir Graikijos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Alonissos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Alonissos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Alonissos keltai su Anes keltai ir Graikijos Seaways yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Alonissos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Alonissos keltai
  • Alonissos keltai
  • Alonissos keltai

Apie Alonissos

Alonissos, taip pat parašyti, Alonissos arba Alonisos , turi ramią atmosferą su daugybe senojo pasaulio graikų atostogų žavesio. Tai tyliausias ir ramiausia iš Sporades salų. Jūs nerasite diskotekas ar barus čia. Tik atsipalaiduoti tavernų ir rami cafes.he Sporades salos yra žinomas už tai, kad žalia ir rami ir šios grupės Alonissos yra labiausiai rami - net busier vasaros mėnesiais. Taigi, jei jūs ieškote laid back atmosferą Alonissos yra skirtas Jums. Crystal Clear vandenys ir žalios pušys yra tai, ką apibūdinti šią salą. Ir nors maža vis dar gausu apgyvendinimo galimybes ir pasirinkimai prasme kur eiti valgyti.

sala puikiai tinka tiems, kurie patinka žygiai, žvejyba, plaukimas baidarėmis, arba tiesiog atsipalaiduoti. Alonissos taip pat namo į kurią buvo pirmasis jūrinis parkas Graikijoje ir šiuo metu yra didžiausias jūrų saugoma teritorija Europoje Nacionalinės jūrų parko Alonissos ir Šiaurės Sporades. Kai dėmės yra atvira visuomenei, kurioje galite eiti maudytis, nardymas, ir stebėti laukinių gyvūnų. Jums nebus nusivylė.

Keltai į ir iš Alonissos

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Taip pat tradicinių keltų, trumpesnių maršrutų bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti 50% greičiau nei kitų įprastų laivų.

ANES keltai , veikia parką iš dviejų laivų, Protėjas " ir Ag. Nektarios ,. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai, ir yra prieinami laive užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas.

Koks būdas jums į arba iš Alonissos, esate tikri, kad malonus ir atpalaiduojantis kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

Alonissos Port

Patitiri yra tikrasis kapitalas ir pagrindinis uostas iš Alonissos sala. Senas kapitalas toliau nuo pakrantės buvo sunaikinta žemės drebėjimo 1965 metais Patitiri yra naujai pastatytas kaimas su modernių pastatų. Jis yra gerai organizuota ir yra natūralaus uosto. Be uosto netoli, galite rasti didelį pasirinkimą viešbučiai, kambariai, tavernų ir kavinių.

Alonissos uosto įrenginių

Nuo Patitiri yra tik mažas kaimelis, yra keletas Viešbutyje "pati uosto. Tačiau yra mažų parduotuvių ir kavinių pėsčiomis. Informacija apie jūsų kelto, jei, pavyzdžiui, jis veikia vėlai, paprastai gali būti gautas prašydama informacijos iš uosto policijos ar bet vietos kelionių agentūra, kur jie paprastai turi Live atnaujinimus narys. Jūs taip pat galite rasti pažymėtos atnaujinimus, bet tai neturi nieko bendro mažesnėse salose.

Kelionė į uostą

uosto galima lengvai pasiekti keliais ar pėsčiomis ir yra gerai ženklu. Kaip daugelyje mažų Graikijos salų, tačiau nėra gatvių pavadinimai. Tačiau, tai yra labai sunku pasiklysti saloje kaip mažas Alonissos!

Alonissos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANES Ferries

Port of Alonissos, Alonissos Town, Alonissos Island, Sporades, Greece

Hellenic Seaways

Port of Alonissos, Alonissos Town, Alonissos Island, Sporades, Greece