Alonissos Agios Konstantinos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Alonissos Agios Konstantinos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alonissos Agios Constantinos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alonissos Agios Constantinos maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alonissos Agios Konstantinos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alonissos Agios Constantinos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alonissos

Sporades salos yra žinomas už tai, kad žalia ir rami ir šios grupės Alonissos yra rami - net busier vasaros mėnesiais. Taigi, jei jūs ieškote laid back atmosferą Alonissos yra skirtas Jums. Crystal Clear vandenys ir žalios pušys yra tai, ką apibūdinti šią salą. Ir nors maža vis dar gausu apgyvendinimo galimybes ir pasirinkimai prasme kur eiti valgyti.

sala puikiai tinka tiems, kurie patinka žygiai, žvejyba, plaukimas baidarėmis, arba tiesiog atsipalaiduoti. Alonissos taip pat namo į kurią buvo pirmasis jūrinis parkas Graikijoje ir šiuo metu yra didžiausias jūrų saugoma teritorija Europoje Nacionalinės jūrų parko Alonissos ir Šiaurės Sporades. Kai dėmės yra atvira visuomenei, kurioje galite eiti maudytis, nardymas, ir stebėti laukinių gyvūnų. Jums nebus nusivylė.

Apie Agios Constantinos

Agios Konstantinos yra mažas pajūrio kurortas su maždaug 2000 gyventojų. Tai senovinis miestas ir sukūrė per metus į prekybos miestelio ir kurortas prie Fthioda regione, nes jos uostą.

Jūs galite tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje ar grožėtis senovės architektūra ir vietas ir mėgautis graikų kulinarijos ir kultūrą Agios Constantinos.