Almerija į Melilla Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 5 perėjimų per savaitę
    8 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 1 perėjimų per savaitę
    6 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Mažos Almerija į Melilla kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Almerija į Melilla keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Almerija į Melilla. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Almerija į Melilla maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Almerija į Melilla keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Almerija į Melilla yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Almerija

Tai populiarus uosto Maroko piliečių, gyvenančių visoje Vakarų Europoje eiti namo vasarą ir pasivyti su draugais ir artimaisiais. Taip pat patogiau žmonėms, keliaujantiems iš Ispanijos į Alžyrą, nei kitų uostų pasiūlymą. Pavadinimas Almerija kilęs iš arabų Al-Mariyat, kuris reiškia "jūros veidrodis". Pati Almerija mieste yra malonus ir daugiausia modernus miestas ir siūlo atsipalaiduoti atostogų vietą ir turi istorijos turtus pasiūlyti. Almeria siūlo gerą pasirinkimą meno galerijų, muziejų ir parduotuvių.

Apie Melilijos

Melilija, ant Viduržemio jūros pakrantėje Marokas, iš pradžių buvo finikiečių gyvenvietė ir per visą istoriją matė Romos, Bizantijos, Arabų, išoriniam ir kartaginiečiai taisyklė. Melilija buvo užkariauta Ispanija 1492 ir buvo pagal Ispanijos administravimo kada, nes; tai atsispindi miesto paprastai Andalūzijos charakterį. Iš Melilijos uostas tapo svarbiu uostu prekybos ir transportavimo tarp Šiaurės Afrikoje ir Ispanijoje.

spirituoto Melilija Senamiestis, Melilija La Vieja, apsupta gynybinių sienų ir pasikeitė mažai, nes 16 amžiuje. Kai kurie kiti įdomūs renginiai pamatyti Melilijos įtraukti Plaza de Espana aikštė, kuris yra apsuptas svarbiausių vietinių pastatų, ir Zoruah sinagoga. Melilija taip pat turi muziejų įvairovė aplankyti, įskaitant archeologijos ir istorijos muziejus ir karo istorijos muziejus. Melilija yra maždaug 14 kilometrų į šiaurę nuo Nador; Nador yra prieinama iš Melilla traukiniu.