Almerija keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

almeria Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Almerija su AFerry. Jūs galite naudoti Almeria imtis keltai aplink Ispaniją, taip pat Alžyro ir Maroko. Buities paslaugos Ispanija yra iš Almerija į Melilla o keltai toli iš Ispanijos plaukti į Gazauetas, Nador ir Oran.

Almeria Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Almerija yra valdomas Balearia, NAVIERA Armas ir neįpareigojo. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Almerija, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Almerija mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Malaga ir Motril, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Almeria keltai su Balearia, NAVIERA Armas ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Almerija bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Almerija keltai
  • Almerija keltai
  • Almerija keltai

Apie Almerija

Almeria keltų uostas yra vos ne viena iš didžiausių greitkelių Ispanijoje ir siūlo reguliarius reisus į Šiaurės Afriką. Todėl nenuostabu, kad jis yra keltas uostas pasirinkimas žmonėms, norintiems eiti į Alžyrą ar Maroke Transmediterranea keltais, kurį galite užsakyti per AFerry. Tai populiarus uosto Maroko piliečių, gyvenančių visoje Vakarų Europoje eiti namo vasarą ir pasivyti su draugais ir artimaisiais. Taip pat patogiau žmonėms, keliaujantiems iš Ispanijos į Alžyrą, nei kitų uostų pasiūlymą.

vardas Almerija kilęs iš arabų Al-Mariyat, kuris reiškia "jūros veidrodis". Pati Almerija mieste yra malonus ir daugiausia modernus miestas ir siūlo atsipalaiduoti atostogų vietą ir turi istorijos turtus pasiūlyti. Almeria siūlo gerą pasirinkimą meno galerijų, muziejų ir parduotuvių.

Keltai į ir iš Ameria

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Almeria uostas

Pagrindinis garsaus Alcabaza tvirtovė, Almerija yra žinomas istorinis uostas, kuris buvo naudojamas kaip tiltas tarp Šiaurės Afrikoje ir Pietų Europoje jau daugiau nei 1000 metų. Šiandien, jūs vis dar galite užsisakyti keltų apie šį istorinį maršrutą per AFerry.

Almeria uosto įrenginiai

"Yra didelis slaptosios laukimas ir rūšiavimas plotas automobiliams, kurie turėtų užkirsti kelią jums nuo perkaitimo. Yra terminalo pastatas atvira 24/7, kuri apima restoranas, kavinė ir maža parduotuvė. Aplink pagrindiniame pastate, yra keletas kitų restoranų ir mažų prekybos centrų. Karšta ir pavargęs keliautojai gali sužinoti, kad taip pat yra dušai nėra.

Kelionė į Almerija

Almerija yra patogiai įsikūręs vos ne pagrindinis Viduržemio jūros pakrantės maršrutu. Todėl, jūs galite prieiti prie uosto nuo A7 ar mokamų kelių AP-7. Tai siūlo lengvą prieigą iš Barselonos. Jei yra tiekiamos iš Madrido, imtis pietus nuo A4 ir supjaustyti skersai į A7 per A44 ir A92.

almeria Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Puerto de Almeria, 04002, Spain

Naviera Armas

Puerto de Almeria, 04002, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima s/n, C.P. 04002, Spain